Телефон: +380673443039

Email: moc.liamg%40aiiledagdivad.rd


Медичний центр

Телефон: +380673443039

Email: moc.liamg%40aiiledagdivad.rd


Медичний центр

<a href="https://ru.freepik.com/free-vector/human-legs-with-varicose-vein_28768312.htm#query=varicose%20veins&position=4&from_view=keyword&track=ais&uuid=19d15c32-871a-4c16-b4db-0605d7fe5014">Изображение от brgfx</a> на Freepik

Лазерне лікування геморою в медичному центрі Dr.David в Білій Церкві

У лазерному лікуванні геморою, яке здійснюється в Медичному центрі Dr. David, сучасні технології і висококваліфікований медичний персонал поєднуються для забезпечення максимально ефективного та безболісного підходу до лікування цієї недуги.

Чому саме ми?

Наш медичний персонал складається з досвідчених лікарів та фахівців, які знають, як надати пацієнтам найкращу можливу допомогу. Вони працюють з кожним пацієнтом індивідуально, враховуючи його потреби та вимоги, забезпечуючи високий рівень сервісу та результативність лікування варикозу. Наше лазерне обладення є одним з найпотужніших і ідеально лікує геморой

АКЦІЯ! Знижка 30% на лікування геморою

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

Які існують методи лікування геморою?

В яких випадках потрібно звернутись до хірурга-проктолога?

Які переваги лазерного лікування геморою?

Новітня технологія

Ефективність 100% позбавлення геморою

Безболісність

Дана терапія не потребує наркозу і зовсім безболісна. Застосовується лише місцеве знеболення

Швидкість

Класична операція займає 2-3 години, лозерна терапія-20-30 хвилин

Геморой: що це таке і як лікується?

Геморой - це медичне захворювання, яке характеризується запальними процесами та розширенням венозних судин у венозних сплетеннях прямої кишки та ануса. Це може призводити до болю, свербіжу, кровотечі та навіть утворення вузлів або випадіння слизової оболонки.

Лазерне лікування геморою - це інноваційний метод лікування, що полягає в застосуванні лазерної технології для знищення розширених вен та вузлів. Під час процедури лазерна енергія зосереджується на пошкоджених судинах, коагулюючи їх та зменшуючи їх розмір.

Однією з переваг лазерного лікування геморою є висока точність та контроль над процесом. Лазер може дозволити хірургу регулювати інтенсивність та глибину проникнення енергії, що робить його безпечним та ефективним методом лікування.

Крім того, лазерне лікування геморою зазвичай має мінімальні побічні ефекти та короткий період відновлення. Багато пацієнтів можуть повернутися до звичного способу життя вже в той же день після процедури.

Загалом, лазерне лікування геморою є передовим та ефективним методом, який дозволяє пацієнтам отримати швидку та безболісну допомогу у лікуванні цього неприємного захворювання.